ENEOS No.1 Motor Oil in Japan

Japonské oleje špičkové kvality nabízejí mimořádné vlastnosti, vynikají kvalitou a využívají nejmodernější technologie.

Logo ENEOSOleje ENEOS vyrábí společnost JXTG Nippon Oil & Energy Corporation se sídlem v japonském Tokiu. Jedná se o prestižní značku se značným renomé a s bohatou historií. Společnost byla založena v roce 1888 a dnes zaměstnává po celém světě více než 13 000 lidí. Disponuje sedmi rafinériemi a v Japonsku vlastní největší síť čerpacích stanic.

Firma se specializuje na průzkum nalezišť, jeho financování, těžbu, prodej a výrobu ropných produktů, a to zejména na produkci motorových olejů a provozních kapalin značky ENEOS. Motorové oleje ENEOS v současnosti patří mezi světové jedničky na trhu. Sortiment olejů japonské značky ENEOS tvoří špičkové minerální a syntetické motorové oleje, které jsou mnohonásobně prověřeny v praxi. Dnes je uznává a kladně hodnotí i řada mistrů světa automobilových a motocyklových závodů. Tyto oleje vašemu vozu a motoru poskytnou tu nejlepší péči, jakou si jen můžete přát.

Výrobce ENEOS je spolehlivým dodavatelem výše zmíněných minerálních a syntetických olejů, ale také motorových olejů ve viskózní třídě 0W20. Ty jsou stále častěji využívány výrobci motorů k dosažení vysoké úspory paliva při běžném provozu vozidla. Dalším nabízeným produktem jsou oleje řady SUSTINA se speciálně inovovanými vlastnostmi, které zajišťují maximální ochranu motoru automobilu proti opotřebení.

Oleje se vyrábějí v několika různých řadách s ohledem na typ motoru a značku vozidla. Hlavní výhody, které motorové oleje ENEOS řidičům přinášejí, jsou minimalizace tření, nižší produkce emisí, zvýšená ochrana motoru při studených startech a nízká spotřeba oleje. Oleje ENEOS pomáhají zvýšit ekonomický provoz vozidla, zajišťují stabilní mazání a vysokoteplotní stabilitu motoru.

ENEOS SUSTINA
ENEOS Valentino Rossi 46

Oleje ENEOS ochrání motor vašeho vozidla nepřetržitě, za všech okolností, a to i během ztížených provozních podmínek. Zajistěte proto svému automobilu, motorce, užitkovému vozu nebo lodi delší životnost díky nové generaci prémiových motorových olejů. Jsou zárukou spolehlivosti a dlouhověkosti systému řízení emisí, umí předcházet poškození katalyzátorů a ucpávání filtrů. Produkty značky ENEOS jsou určeny především pro extrémně náročné podmínky i pro specializované požadavky konstruktérů (OEM) známých automobilových značek.

Název značky ENEOS vznikl kombinací řeckých slov „ENERGY“ a „NEOS“, tedy „energie“ a „nový“. ENEOS – to je nová energie!

ENEOS Super GT depo
ENEOS PREMIUM ULTRA